طراحی وب سایت با هزینه پایین و ارزان قیمت

وب سایت همیشه دغدغه ی پزشکان و جراحان، شرکت های بزرگ و کوچک بوده است. همیشه عدم اطلاع از قیمت طراحی سایت و هزینه های موجود بر سر این راه، مدیران و روسای شرکت ها را از داشتن یک سایت خوب با دیزاین عالی محروم کرده است. بسته های طراحی وب سایت نئو مارکت:

طراحی سایت پیشرفته
تومان700,000
طراحی وب سایت پیشرفته
قیمت بر حسب نوع امکانات مورد نیاز شما تا 2 میلیون تومان متغیر است (اضافه کردن فروشگاه، تصاویر سه بعدی، ویجت های درخواستی و...).
طراحی بسیار زیبا
طراحی یونیک (مختص شما)
سایت واکنش گرا (ریسپانسیو)
طراحی مناسب موبایل
صفحات مورد نیاز شما
تنظیم آیتم های منو
شماره تلفن و آدرس
فرم تماس با شما
اضافه کردن حداکثر 200 محصول
سفارش دهید
طراحی سایت ارزان قیمت
تومان500,000
طراحی وب سایت ارزان قیمت، با تمام امکانات
قیمت بر حسب نوع دامنه درخواستی تا 603,000 تومان متغیر است.
طراحی بسیار زیبا
سایت واکنش گرا (ریسپانسیو)
طراحی مناسب موبایل
صفحات مورد نیاز شما
تنظیم آیتم های منو
شماره تلفن و آدرس
فرم تماس با شما
اضافه کردن حداکثر 50 محصول
سفارش دهید
طراحی ویژه و برنامه نویسی
تومان2,000,000
طراحی های استثنائی بهمراه برنامه نویسی / اسکریپت نویسی سایت
قیمت این پلان تا 8,000,000 تومان متغیر می باشد، بسته به اسکریپت های سفارشی و برنامه نویسی و ارتباط با پایگاه داده های درخواستی
طراحی بسیار زیبا
طراحی یونیک (مختص شما)
سایت واکنش گرا (ریسپانسیو)
طراحی مناسب موبایل
صفحات مورد نیاز شما
اضافه کردن همه ی محصولات (بی نهایت)
برنامه نویسی و توسعه سفارشی سایت
سفارش دهید

توضیحات: ثبت دامین ir. و هاست Shared این بسته ها رایگان است (به ارزش حدوداً ۵۰,۰۰۰ تومان). بدیهی است تمدید دامین و هاست در سال های بعدی بعهده مشتری می باشد. و همچنین برای دامنه های با پسوند غیر ir. یا هاست جداگانه و اختصاصی هزینه ها به نسبت بیشتر خواهند شد.

 

بسته طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی وب سایت ارزان قیمتقیمت نازل و پایین این بسته امکان می دهد که شرکت ها بتوانند در اندک زمانی صاحب سایت شده بدون اینکه بخواهند متحمل ریسک بالایی شوند. البته این سایت ها (ی با هزینه مناسب) دارای طراحی های بسیار زیبا و محیط های دینامیک می باشند، به این معنی که شما می توانید با ورود به محیط کاربری، نوشته ها و محتویات مورد علاقه خود را اضافه کنید. همچنین قالب ها و گرافیک های قابل ارائه توسط نئو مارکت از تنوع و زیبایی بسیار خوبی برخوردارند و همه ی سلایق را پاسخگو خواهند بود. برای سفارش سایت ارزان قیمت، بر روی دگمه سبز رنگ کلیک کنید.

 

 

 

بسته های طراحی سایت پیشرفته و برنامه نویسی

برنامه نویسی توسعه سایت کد phpاما جدا از سایت های با قیمت اندک و کم هزینه، زمانی که شرکت ها توانایی مالی بهتری را در خود می بینند، می توانند با مراجعه به نیومارکت، از تجربیات منحصر بفرد طراحان وب سایت بهره برده و برای سایت های گران قیمت تر درخواست بدهند. برنامه نویسی PHP و MySQL بهمراه پیش نیاز های طراحی سایت یعنی HTML5، CSS3 و جاوا اسکریپت (Javascript) بهمراه تکنیک های AJAX و… همه و همه در نئو مارکت بکار گرفته می شوند تا شما صاحب یک سایت فوق العاده و یونیک باشید. امکان سفارش “سایت فروشگاه”، “سایت های ASP” با امنیت بالا، “سایت های خبری” و ترافیک بالا، وب سایت های “وب سرویس” و اتصال دیتابیس با “اپلیکیشن های موبایل” و ده ها نوع سایت دیگر در نئومارکت وجود دارد. برای سفارش طراحی سایت پیشرفته برای شرکت خود، ابتدا دربارۀ قیمت با ما به توافق برسید و بر روی دگمه سبز رنگِ “سفارش دهید” کلیک کنید. سپس، قیمت توافق شده را انتخاب کرده و وارد عملیات پرداخت بانکی شوید.

طراحی وب سایت با هزینه پایین و ارزان قیمت
امتیاز بدهید